Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Gettysburg (1993) me titra shqip
Gettysburg (1993)

Kerko burime online per te shikuar filmin Gettysburg (1993) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Gettysburg (1993) ne gjuhen angleze
Në 1863, forcat veriore dhe jugore luftojnë në betejën vendimtare të Getisburgut gjatë Luftës Civile Amerikane.

Aktoret Kryesor
Komente