Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Get Smart (2008) me titra shqip
Get Smart (2008)

Kerko burime online per te shikuar filmin Get Smart (2008) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Get Smart (2008) ne gjuhen angleze
Kur identitetet e agjentëve të fshehtë nga "Control" vihen në rrezik, Shefi promovon analistin e pafat, por të zellshëm, Maxwell Smart dhe e bashkon në skuadër me agjentin 99, elegant dhe të aftë, të vetmin spiun të pazbuluar. A mund të punojnë ata së bashku për të penguar planet dashakeqe të KAOS-it?

Aktoret Kryesor
Komente