Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Gentleman (2020) me titra shqip
Gentleman (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Gentleman (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Gentleman (2020) ne gjuhen angleze
Bharati vuan nga një çrregullim i rrallë i quajtur Sindroma e Bukuroshes së Fjetur (sindroma Kleine-Levin), e cila i shkakton përgjumje të tepruar dhe e bën atë të flejë minimalisht 18 orë në ditë. Në ato gjashtë orë të mbetura për të jetuar, atij i duhet të përballet me të papriturat e jetës, mes të cilave, edhe me një klan mafioz që bën trafikimin e qelizave vezë për gratë infertile.

Aktoret Kryesor
Komente