Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Gemini Man (2019) me titra shqip
Gemini Man (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Gemini Man (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Gemini Man (2019) ne gjuhen angleze
Gemini Man do të dalë në tetor të këtij viti. Dhe është një thriler-aksion inovativ, ku do të shohim Will Smith si Henry Brogan, një vrasës elitar, i cili papritmas sulmohet dhe ndiqet nga një grup misterioz që me sa duket mund të parashikojë çdo lëvizje të tij.

Aktoret Kryesor
Komente