Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Gatham (2020) me titra shqip
Gatham (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Gatham (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Gatham (2020) ne gjuhen angleze
ATHARashi dhe e dashura e tij Hadithi nisen në udhëtim për tek babai i Rashit, por rrugës i prishet makina. Një i huaj rastësor i fton të qëndrojnë në shtëpinë e tij. Këtu nis një ngjarje e ndërlikuar me plot mister përsa i përket lidhjes së Rashit me të panjohurin dhe mënyrën si zgjidhet situata.

Aktoret Kryesor
Komente