Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Fukrey (2013) me titra shqip
Fukrey (2013)

Kerko burime online per te shikuar filmin Fukrey (2013) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Fukrey (2013) ne gjuhen angleze
Rruga e katër shokëve për të plotësuar ëndrrën e tyre. Ata përplasen me shumë vështirësi dhe personazhe të ndryshme, nga një hajdut e deri tek një kriminele. Mes prapësive dhe këngëve miqtë kalojnë sfidat.

Aktoret Kryesor
Komente