Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Freaky Friday (2003) me titra shqip
Freaky Friday (2003)

Kerko burime online per te shikuar filmin Freaky Friday (2003) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Freaky Friday (2003) ne gjuhen angleze
Mamaja beqare, Tes Kolman dhe vajza e saj adoleshente, Ana nuk mund të ishin më të ndryshme se kaq. Kjo po i çmend! Pasi marrin dy biskota fati në një restorant kinez, zgjohen të nesërmen, në trupat e njëra-tjetrës. Çfarë do iu duhet të përjetojnë nën lëkurën e tjetrës dhe çfarë do e prishë mallkimin?

Aktoret Kryesor
Komente