Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Freaks: You’re One of Us (2020) me titra shqip
Freaks: You’re One of Us (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Freaks: You’re One of Us (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Freaks: You’re One of Us (2020) ne gjuhen angleze
E informuar nga një endacak misterioz, një kuzhiniere zbulon që ka superfuqi dhe zbulon një konspiracion të gjerë dhe të neveritshëm.

Aktoret Kryesor
Komente