Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
John Singleton

Regjizor: John Singleton

Son of mortgage broker Danny Singleton and pharmaceutical company sales executive Sheila Ward and raised in separate households by his unmarried parents, John Singleton attended the Film Writing Program at USC after graduating from high school in 1986. While studying there, he won three writing awards from the university, which led to a contract ...
Shfleto te gjithe filmat e John Singleton
Cover e Filmit
Filmi Four Brothers (2005) me titra shqip
Four Brothers (2005)

Kerko burime online per te shikuar filmin Four Brothers (2005) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Four Brothers (2005) ne gjuhen angleze
Pasi nëna që i kishte adoptuar vritet në grabitjen e një ushqimoreje, vëllezërit Merser, gjaknxehte Bobi, i mprehti Ejnxhëll, biznesmeni familjar Xheremaja, dhe fansi i rokut Xhek ribashkohen për ta marrë çështjen e vdekjes së saj në duart e tyre. Sapo gjejnë vrasësin, kuptojnë menjëherë që mënyra e tyre e vjetër se si i bëjnë punët ka pasoja të reja. Në këtë aksion-dramë nga regjizori i shumë duartrokitur John Singleton dhe producenti Lorenzo di Boneventura, katër vëllezër bashkohen për të zbuluar që i lidh diçka më e fortë se gjaku.

Komente