Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia

Regjizor: Bethany Ashton Wolf


Shfleto te gjithe filmat e Bethany Ashton Wolf
Cover e Filmit
Filmi Forever My Girl (2018) me titra shqip
Forever My Girl (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Forever My Girl (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Forever My Girl (2018) ne gjuhen angleze
Ylli i muzikës kantri Liam Peixh e la të fejuarën e tij në altar, duke zgjedhur kështu famën dhe pasurinë. Sidoqoftë, Liam nuk e harroi kurrë dashurinë e tij të vërtetë, Xhozin, dhe as komunitetin e vogël ku ai ishte lindur dhe rritur. Kur ai kthehet në vendlindjen e tij për funeralin e shokut të ngushtë të shkollës së mesme, Liam papritmas përballet me pasojat e gjithçkaje që ai la pas.

Komente