Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi For Love or Money (2019) me titra shqip
For Love or Money (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin For Love or Money (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin For Love or Money (2019) ne gjuhen angleze
Jeta e Markut është e përkryer. Së shpejti do të bëhet multimilioner dhe do të martohet me gruan e ëndrrave të tij Konin, por ajo është thjesht zhvatëse. A do të arrijë ai ta kuptojë në kohë që ajo e do vetëm për para?

Aktoret Kryesor
Komente