Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi First Man (2018) me titra shqip
First Man (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin First Man (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin First Man (2018) ne gjuhen angleze
Një vështrim në jetën e astronautit, Neil Armstrong dhe misionin legjendar hapësinor që e bëri atë të bëhet, njeriu i parë që ecën në Hënë më 20 korrik 1969.

Aktoret Kryesor
Komente