Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
James Foley

Regjizor: James Foley

James Foley was born on December 28, 1953 in Brooklyn, New York City, New York, USA. He is a director, known for At Close Range (1986), After Dark, My Sweet (1990) and Glengarry Glen Ross (1992).
Shfleto te gjithe filmat e James Foley
Cover e Filmit
Filmi Fifty Shades Darker me titra shqip
Fifty Shades Darker

Kerko burime online per te shikuar filmin Fifty Shades Darker me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Fifty Shades Darker ne gjuhen angleze
Ndërkohë që Kristian përballet me demonët e tij, Anastasia duhet të përballet me urrejtjen dhe xhelozinë e femrave përpara saj.

Komente