Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Carlos Saldanha

Regjizor: Carlos Saldanha

Carlos Saldanha is a Brazilian director of animated films. He was the director of Ice Age: The Meltdown (2006), Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) and Rio (2011), and the co-director of Ice Age (2002) and Robots (2005). Saldanha was born in Rio de Janeiro, Brazil. He left his hometown in 1991 to follow his artistic instinct and passion for ...
Shfleto te gjithe filmat e Carlos Saldanha
Cover e Filmit
Filmi Ferdinand (2017) me titra shqip
Ferdinand (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Ferdinand (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Ferdinand (2017) ne gjuhen angleze
Pasi Ferdinandi, një dem me zemër të madhe, shihet gabimisht si një bishë të rrezikshme, ai kapet dhe largohet nga shtëpia e tij. I vendosur për t'u kthyer në shtëpi, ai grumbullon një skuadër kafshësh jo të zakonshme për një aventurë legjendare..

Komente