Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Fatal Affair (2020) me titra shqip
Fatal Affair (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Fatal Affair (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Fatal Affair (2020) ne gjuhen angleze
Pas një takimi të shkurtër me një mik të vjetër, Dejvidin, Eli përpiqet të rregullojë martesën me burrin e saj, Markusin. Më pas ajo zbulon se Dejvidi është më i rrezikshëm dhe i paqëndrueshëm nga sa kishte menduar.

Aktoret Kryesor
Komente