Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Fantastic Mr. Fox (2009) me titra shqip
Fantastic Mr. Fox (2009)

Kerko burime online per te shikuar filmin Fantastic Mr. Fox (2009) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Fantastic Mr. Fox (2009) ne gjuhen angleze
Një dhelpër qyteti nuk i reziston dot rikthimit të vjedhjes së fermave dhe si pasojë, duhet të ndihmojë komunitetin e tij t'i mbijetojë hakmarrjes së fermerëve.

Aktoret Kryesor
Komente