Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Scott Hicks

Regjizor: Scott Hicks

Hicks was born in Uganda and lived in Kenya, just outside Nairobi, until the age of ten. His family then moved, first to England and, when he was 14, on to Adelaide, Australia. Hicks graduated from Flinders University of South Australia (BA Honors) in 1975 and was awarded an honorary doctorate in 1997. Hicks is a member of the Academy of Motion ...
Shfleto te gjithe filmat e Scott Hicks
Cover e Filmit
Filmi Fallen (2016) me titra shqip
Fallen (2016)

Kerko burime online per te shikuar filmin Fallen (2016) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Fallen (2016) ne gjuhen angleze
Një vajzë e re e gjen veten në një shkollë edukimi pas terapisë duke qenë se është fajësuar për vdekjen e një djali të ri. Në shkollë, ajo bie në dashuri me një nga studentët, pa e ditur që ai është engjëll dhe e ka dashur për mijëra vjet.

Komente