Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Exit Plan (2019) aka Suicide Tourist me titra shqip
Exit Plan (2019) aka Suicide Tourist

Kerko burime online per te shikuar filmin Exit Plan (2019) aka Suicide Tourist me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Exit Plan (2019) aka Suicide Tourist ne gjuhen angleze
Maksi, një agjent sigurimesh, është në mes të një krize ekzistenciale. Ndërsa po zgjidhte një rast të vështirë të zhdukjes së një burri të martuar, ai zbulon sekretin e Hotel Auroras. Hoteli është një vendpushim ekskluziv, i largët dhe luksoz i specializuar në vetëvrasje. Hetimi i tij së shpejti zbulon një të vërtetë shqetësuese që e bën atë të vërë në dyshim jetën, vdekjen dhe realitetin.

Aktoret Kryesor
Komente