Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Escape Room (2019) me titra shqip
Escape Room (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Escape Room (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Escape Room (2019) ne gjuhen angleze
Gjashtë të panjohur e gjejnë veten në një labirint dhomash misterioze dhe vdekjeprurëse. Për të mbijetuar duhet të përdorin aftësitë e tyre, që të jenë fitues edhe të çmimit prej 10 mijë dollarësh.

Aktoret Kryesor
Komente