Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Jon Amiel

Regjizor: Jon Amiel

After studies in English literature, Jon Amiel graduated from Cambridge University and ran the Oxford and Cambridge Shakespeare Company, which often toured the USA. He became the Hampstead Theatre Company's literary manager and began directing there, relocating to the Royal Shakespeare Company. Amiel joined the BBC as a story editor, studied ...
Shfleto te gjithe filmat e Jon Amiel
Cover e Filmit
Filmi Entrapment (1999) me titra shqip
Entrapment (1999)

Kerko burime online per te shikuar filmin Entrapment (1999) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Entrapment (1999) ne gjuhen angleze
Një agjente e sigurimit është dërguar nga punëdhënësi i saj për të gjetur dhe për të ndihmuar për të kapur një hajdut arti.

Komente