Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi English Dogs in Bangkok (2020) me titra shqip
English Dogs in Bangkok (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin English Dogs in Bangkok (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin English Dogs in Bangkok (2020) ne gjuhen angleze
Në rrugët e Bangkokut fillon shkatërrimi dhe kaosi kur një ushtarak i njohur dhe një boksier kriminel bashkojnë forcat për tu bërë trafikantët më të mëdhenj në botë të steroideve.

Aktoret Kryesor
Komente