Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Michael Thelin

Regjizor: Michael Thelin

Michael Thelin is a Clio and Emmy award winning commercial & feature film director. His work has been shown theatrically, on broadcast and cable television networks as well as at top tier film festivals such as SXSW and TriBeCa. He has directed projects for brands ranging from Amex, Coca Cola, Google to Ford and BMW. His debut feature film "Emelie...
Shfleto te gjithe filmat e Michael Thelin
Cover e Filmit
Filmi Emelie (2015) me titra shqip
Emelie (2015)

Kerko burime online per te shikuar filmin Emelie (2015) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Emelie (2015) ne gjuhen angleze
Një djalë i vogël përpiqet të shpëtojë motrën dhe vëllain e tij të vogël kur dadoja e tyre e re fillon të shfaqë natyrën e saj psikike.

Komente