Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Easy Money III: Life Deluxe (2013) me titra shqip
Easy Money III: Life Deluxe (2013)

Kerko burime online per te shikuar filmin Easy Money III: Life Deluxe (2013) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Easy Money III: Life Deluxe (2013) ne gjuhen angleze
Jeve tani jeton në mërgim dhe është më i vendosur se kurrë të zbulojë se çfarë i ka ndodhur motres së tij të zhdukur, Kamila. Çdo gjurmë e drejton në një botë krimi të organizuar në Stokholm...

Komente