Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Dumplin’ (2018) me titra shqip
Dumplin’ (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Dumplin’ (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Dumplin’ (2018) ne gjuhen angleze
Buçkoja është vajza adoleshente e mbushur e një ish-mbretëreshe të bukurisë, e cila regjistrohet në paradën e nënës së saj në shenjë proteste, gjë që përshkallëzohet kur konkurrentet e tjera ndjekin hapat e saj,duke revolucionarizuar paradën dhe qytetin e vogël të Teksasit.

Aktoret Kryesor
Komente