Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Dumbo (2019) me titra shqip
Dumbo (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Dumbo (2019) me titra shqip



Kerko burime online per te shikuar filmin Dumbo (2019) ne gjuhen angleze
Një elefant i vogël, me veshë të mëdhenj që e lejojnë atë të fluturojë, ndihmon në shpëtimin e një cirku në vështirësi, por kur ky cirk planifikon një sipërmarrje të re, Dumbo dhe miqtë e tij zbulojnë sekrete të errëta që fshihen përtej fasadës shndërritëse të cirkut.

Aktoret Kryesor
Komente