Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Dreambuilders (2020) me titra shqip
Dreambuilders (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Dreambuilders (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Dreambuilders (2020) ne gjuhen angleze
Mina, një vajzë e re, keqpërdor aftësinë e saj të sapo gjetur, për të krijuar dhe kontrolluar ëndrrat e njerëzve të tjerë, për t'i dhënë një mësim motrës së saj që e bezdis. Kur motra e saj nuk arrin të zgjohet më, Mina duhet të hyjë vetë në botën e ëndrrave, për ta shpëtuar.

Aktoret Kryesor
Komente