Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Gary Shore

Regjizor: Gary Shore

Gary has built a reputation as a visual storyteller, having directed commercials for global brands such as Gatorade, Adidas, EDF, UGG, Guinness, Machine Zone, Samsung and collaborated with top agencies including TBWA/Chiat/Day Los Angeles, M&C Saatchi, 180 Amsterdam, Creature London, Young Euro RSCG Dublin and Leo Burnett India. Having graduated ...
Shfleto te gjithe filmat e Gary Shore
Cover e Filmit
Filmi Dracula Untold (2014) me titra shqip
Dracula Untold (2014)

Kerko burime online per te shikuar filmin Dracula Untold (2014) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Dracula Untold (2014) ne gjuhen angleze
Pasi princi i Transilvanisë kërcënohet nga turqit dhe vendos për të mposhtur armikun me çdo kusht, duke u shndërruar në një përbindësh të fuqishëm, por nga vetë ky vendim për një kauzë të mirë, Vladi duhet të vuajë nga pasojat e pashmangshme...

Komente