Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia

Regjizor: Alexander Payne


Shfleto te gjithe filmat e Alexander Payne
Cover e Filmit
Filmi Downsizing (2017) me titra shqip
Downsizing (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Downsizing (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Downsizing (2017) ne gjuhen angleze
Një satirë shoqërore në të cilën një njeri kupton se do të kishte një jetë më të mirë nëse do të zvogëlohej, duke u bërë pesë centimetra i gjatë, duke e lejuar atë të jetojë jetën midis pasurisë dhe shkëlqimit.

Komente