Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Dostana (2008) me titra shqip
Dostana (2008)

Kerko burime online per te shikuar filmin Dostana (2008) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Dostana (2008) ne gjuhen angleze
Dy djem shtiren sikur nuk janë të interesuar për vajza në mënyrë që të marrin një apartament nga një grua në Majemi. Kur të dy bien në dashuri me shoqen e tyre të dhomës, të qeshurat pasojnë tek ata përpiqen ta bindin që nuk janë të interesuar pas saj dhe në fshehtësi ata përpiqen ti fitojnë zemrën.

Aktoret Kryesor
Komente