Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Dogman (2018) me titra shqip
Dogman (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Dogman (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Dogman (2018) ne gjuhen angleze
Marçelo, një rritës i vogël dhe i sjellshëm qensh, e gjen veten të përfshirë në një marrëdhënie të rrezikshme varësie me Simonen, një ish-boksier i dhunshëm i cili terrorizon të gjithë lagjen. Në një tentativë për të rikthyer dinjitetin e tij Marçelo do ti nënshtrohet një akti të pazakontë hakmarrjeje.

Aktoret Kryesor
Komente