Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Diplomacy (2014) me titra shqip
Diplomacy (2014)

Kerko burime online per te shikuar filmin Diplomacy (2014) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Diplomacy (2014) ne gjuhen angleze
Gjenerali i Hitlerit, Von Choltitz, merr urdhër për të shkatërruar Parisin. Choltitz ka në plan të sulmojë monumentet e qytetit dhe të përmbytë lumin Sena, por një diplomat suedez i quajtur Raoul Nordling përpiqet ta ndalojë...

Aktoret Kryesor
Komente