Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia

Regjizor: Kyle Balda

Kyle Balda has been working professionally in feature animation for the past 15 years, most notably with Pixar Animation Studios and Industrial Light & Magic. He began his career studying traditional animation at The California Institute of the Arts in 1991, and continued his training during summer internships with Lucas Arts and Pacific Data ...
Shfleto te gjithe filmat e Kyle Balda
Pierre Coffin

Regjizor: Pierre Coffin

Pierre Coffin is an actor and director, known for Despicable Me (2010), Despicable Me 2 (2013) and Minions (2015).
Shfleto te gjithe filmat e Pierre Coffin
Cover e Filmit
Filmi Despicable Me 3 (2017) me titra shqip
Despicable Me 3 (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Despicable Me 3 (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Despicable Me 3 (2017) ne gjuhen angleze
Gru takohet me vëllain e tij binjak, simpatik, të gëzuar dhe më të suksesshëm, i cili dëshiron të bashkohet me të për një goditje të fundit kriminale.

Komente