Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia

Regjizor: Reese Eveneshen


Shfleto te gjithe filmat e Reese Eveneshen
Cover e Filmit
Filmi Defective (2017) me titra shqip
Defective (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Defective (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Defective (2017) ne gjuhen angleze
Në të ardhmen e afërt, një shtet jeton nën mbikëqyrjen e një korporate të ligë, që ushtron grushtin e hekurt mbi njerëzit dhe që ka qëllime të pushtojë planetin. Një ish-ushtarak dhe motra e tij gjenden në mes të një komploti dhe… nuk kanë zgjidhje tjetër përveçse të bëhen pjesë e tij. Por, me çfarë kushti?

Komente