Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Dave Made a Maze (2017) me titra shqip
Dave Made a Maze (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Dave Made a Maze (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Dave Made a Maze (2017) ne gjuhen angleze
Dejv, një artist me një karrierën të dështuar, ndërton një labirint gjigant prej kartoni në dhomën e tij të ndenjes. Kur grackat, kurthet dhe krijesat do të marrin jetë gjërat do të bëhen interesante.

Aktoret Kryesor
Komente