Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Dark Waters (2019) me titra shqip
Dark Waters (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Dark Waters (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Dark Waters (2019) ne gjuhen angleze
Kjo histori tregon luftën e një avokati të thjesht dhe të familjeve të një komuniteti në Virxhinian Perëndimore që luftuan me vite kundër një prej kompanive më të mëdhaja kimike në Amerikë për të mbrojtur jetët e tyre dhe për të vendosur drejtësinë.

Aktoret Kryesor
Komente