Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Curiosa (2019) +18 me titra shqip
Curiosa (2019) +18

Kerko burime online per te shikuar filmin Curiosa (2019) +18 me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Curiosa (2019) +18 ne gjuhen angleze
Për të paguar borxhet e babait të saj, Maria de Heredia u martua me poetin Henri De Renier, por ajo do Pier Luisin, një poet të frymëzuar ndaj veprave erotike që udhëton shumë. Me atë ajo do të ketë një lidhje dashurie dhe erotizmi me anë të botës së fotografive dhe letrare që do të krijojnë së bashku.

Aktoret Kryesor
Komente