Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Cucuy: The Boogeyman (2018) me titra shqip
Cucuy: The Boogeyman (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Cucuy: The Boogeyman (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Cucuy: The Boogeyman (2018) ne gjuhen angleze
Në qytetin e vogël dhe të qetë të Glimer Pikut fillojnë të zhduken fëmijë në mënyrë të mistershme. Kështu, adoleshentja rebele, Sofia, e dënuar me arrest shtëpie, fillon të dyshojë se legjenda urbane meksikane mbi lugatin Kukuji është e vërtetë dhe ai mund të jetë fajtori i këtyre zhdukjeve.

Aktoret Kryesor
Komente