Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia

Regjizor: Malik Bader

Malik Bader is an actor and director, known for Street Thief (2006), Cash Only (2015) and Crush (2013).
Shfleto te gjithe filmat e Malik Bader
Cover e Filmit
Filmi Crush (2013) me titra shqip
Crush (2013)

Kerko burime online per te shikuar filmin Crush (2013) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Crush (2013) ne gjuhen angleze
Skoti i cili rrëmben zemrat e vajzave shumë kollaj, ka gjithçka që një adoleshent mund të kërkojë: bukurinë, popullaritetin, madje edhe një admiruese. E gjitha fillon si një lojë dhe ndjenjat e admirueses sekrete për atletin e shkollës së mesme marrin një kthesë fatale.

Komente