Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Crown Vic (2019) me titra shqip
Crown Vic (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Crown Vic (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Crown Vic (2019) ne gjuhen angleze
Nata e paharrueshme e jetës së oficerit të LAPD-së, Ray Mandel dhe fillestarit Nick Holland i cili mëson për jetën e të qënurit polic në një natë të vetme, të mbushur me aksion, vrasje, ndjekje, dhe të papritura që ai nuk do t'i kishte imagjinuar kurrë.

Aktoret Kryesor
Komente