Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Come Play (2020) me titra shqip
Come Play (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Come Play (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Come Play (2020) ne gjuhen angleze
Një përbindësh me emrin Leri shfaqet përmes pajisjeve telefonike dhe teknologjike. E vetmja gjë që kërkon është një mik të vërtetë. Preja e tij e radhës është një djalë autik, i cili gjithashtu kërkon një mik të vërtetë.

Aktoret Kryesor
Komente