Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Come Away (2020) me titra shqip
Come Away (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Come Away (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Come Away (2020) ne gjuhen angleze
Kur vëllai i tyre i madh vdes, Piteri dhe Liza kërkojnë të shpëtojnë prindërit e tyre nga dëshpërimi derisa të detyrohen të zgjedhin midis shtëpisë dhe imagjinatës, duke hedhur bazën për udhëtimet e tyre ikonike në botën e çudirave dhe Kurrkund.

Aktoret Kryesor
Komente