Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Color Out of Space (2019) me titra shqip
Color Out of Space (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Color Out of Space (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Color Out of Space (2019) ne gjuhen angleze
Një fermë e izoluar është goditur nga një meteorit i çuditshëm i cili ka pasoja apokaliptike dhe vdekjeprurëse për familjen që jeton atje dhe ndoshta për të gjithë botën.

Aktoret Kryesor
Komente