Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Collider (2018) me titra shqip
Collider (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Collider (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Collider (2018) ne gjuhen angleze
Në vitin 2033, një vajzë e re e bllokuar në një jetimore misterioze, udhëton pas në kohë për të gjetur prindërit e saj dhe për të ndryshuar të kaluarën e saj.

Aktoret Kryesor
Komente