Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Colette (2018) me titra shqip
Colette (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Colette (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Colette (2018) ne gjuhen angleze
Pasi martohet në Paris, jeta e Koletës nga fshati, ndryshon rrënjësisht. Ajo njihet me shoqërinë e lartë dhe pranon të shkruajë një roman që botohet nën autorësinë e bashkëshortit të saj batakçi. Suksesi, e frymëzon atë për të kapërcyer kufizimet shoqërore të shekullit të 20-të.

Aktoret Kryesor
Komente