Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Cold War (2018) me titra shqip
Cold War (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Cold War (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Cold War (2018) ne gjuhen angleze
Ne vitin 1950, një drejtues muzike bie në dashuri me një këngëtare dhe përpiqet ta bind që të arratisen nga Polonia komuniste për në Francë.

Aktoret Kryesor
Komente