Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Xavier Gens

Regjizor: Xavier Gens

Xavier Gens was born on April 27, 1975 in Dunkerque, Nord, France. He is a director and assistant director, known for Hitman (2007), Frontière(s) (2007) and The Divide (2011). He has been married to Mounia Meddour Gens since 2005.
Shfleto te gjithe filmat e Xavier Gens
Cover e Filmit
Filmi Cold Skin (2017) me titra shqip
Cold Skin (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Cold Skin (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Cold Skin (2017) ne gjuhen angleze
Një djalë i ri arrin në një ishull të largët dhe e gjen veten të bllokuar në një betejë për jetën e tij.

Komente