Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Coin Locker Girl (2015) me titra shqip
Coin Locker Girl (2015)

Kerko burime online per te shikuar filmin Coin Locker Girl (2015) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Coin Locker Girl (2015) ne gjuhen angleze
Një vajzë e re lindi në stacionin e një metroje dhe më pas u vendos në një dollap të kyçur. Pasi u rrit, ajo vazhdoi punët e lëna në gjysmë nga mamaja e saj adoptuese, një shefe e borxheve në Korenë e Jugut.

Aktoret Kryesor
Komente