Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Close Enemies (2018) me titra shqip
Close Enemies (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Close Enemies (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Close Enemies (2018) ne gjuhen angleze
Dris dhe Manuel janë dy miq fëmijërie që përfundojnë duke ndjekur shtigje të kundërta: Manuel zgjodhi jetën e banditëve, ndërsa Dris bëhet polic. Kur marrëveshja më e madhe e Manuel shkon gabim, ata takohen përsëri dhe kuptojnë se të dy kanë nevojë për njëri-tjetrin për të mbijetuar në botët e tyre.

Aktoret Kryesor
Komente