Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Close (2019) me titra shqip
Close (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Close (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Close (2019) ne gjuhen angleze
Një truprojë dhe ekspert kundër-terrorizmi pranon një punë që të mbrojë një trashëgimtare të re të pasur. Asnjëra palë nuk është e lumtur për marrëveshjen derisa një rrëmbim i dhunshëm i detyron ato të shkojnë në arrati.

Aktoret Kryesor
Komente