Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Clair Obscur (2016) +18 me titra shqip
Clair Obscur (2016) +18

Kerko burime online per te shikuar filmin Clair Obscur (2016) +18 me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Clair Obscur (2016) +18 ne gjuhen angleze
Dy femra turke njëra e shtypur nga traditat seksiste dhe njëra e lirë nga zakonet moderne, kanë më shumë të përbashkëta nga se duket.

Aktoret Kryesor
Komente